Randevu Alma
16 Nisan 2024

Hastane Başvuru

Hastanemiz web sitesi üzerindenhttps://izzetbaysaleah.saglik.gov.tr adresi üzerinden giriş yaparak çevrimiçi işlemlerden ana ekrandan MHRS çevrimiçi sekmesinden giriş yapabilirsiniz.

Web sitesi üzerinden https://www.mhrs.gov.tr adresi üzerinden veya e- devlet üzerinden giriş yaparak randevu oluşturabilirsiniz.

Doğrudan başvuru, Hasta Kayıt Birimlerine doğrudan başvurarak muayene sırası mevcut ise sıranızı alabilir yada danışma biriminden randevunuzu oluşturabilirsiniz.

ALO 182; Hastane Randevu Merkezi'dir. Hastalarımız bu numarayı arayarak hastanemizden randevu alabilir ya da randevularını iptal ettirebilirler.

Hasta kayıt işlemleri in hastanın bizzat kendisi ve kimlik belgesi olmalıdır. Hastane randevusu alan hastalarında  30 dakika önce hastanede olması gerekmektedir.

Muayene Olacak Hastalarımız

Hastanemize başvuran hastalarımız için poliklinik içerisinde/bankolarda hasta kayıt masaları mevcuttur.  (Acil servisimiz 7/24 saat hizmet vermektedir.).

Sosyal güvenceniz yok ise, muayene olacağınız sekreterlikten barkod aldıktan sonra vezneye ödeme yapıp muayenenizi olabilirsiniz.

Her üç ünitemizde engelli, yaşlı hastalarımıza tedavide öncelik hakkı tanınmaktadır. Bu hasta grubu için; Danışma / Hasta Kayıt Biriminden direkt kayıt alınabilmektedir.

Eğer merkezimize ilk kez başvuruda bulunuyorsanız hasta kayıt biriminden hekiminizi seçerek kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Hasta kabulünde ve diğer tüm işlemlerde TC kimlik numarası hasta ve kimlik doğrulaması yapılmaktadır.

Muayene, Röntgen, MR, BT v.b alanların bulunmasında hastalarımıza Hasta Karşılama ve Yönlendirme elemanlarımız yardımcı olacaktır.

Polikliniklerdeki sıra numaralarınızı, koridorlarımızdaki LCD ekranlardan takip edebilirsiniz.

Laboratuvar, Görüntüleme vb. bilgiler için hastane web sayfamızdan yararlanabilirsiniz. 

Hastanemizin işleyiş ve düzeni ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için; Hasta Hakları Birimi, Dilek – Öneri Kutularına veya hastane web sitemize başvurabilirsiniz.