SAĞLIK PANAYIRI
Bolu İl Sağlık Müdürlüğü’nün düzenlediği ve ilk kez uygulanan Sağlık Panayırı, bugün Anıt Park’ta Sağlık Bakanlığına bağlı tüm hastanelerin katılımıyla gerçekleştirildi.
İlki uygulanan Sağlık Panayırında Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak, Göz Sağlığı Bilgilendirme ve Kalp Sağlığı Bilgilendirme stantlarıyla vatandaşlarımıza bilgiler vererek, göz muayenesi ve tansiyon ölçümleri yapıldı.
Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören Sağlık Panayarında halk ile sağlık çalışanlarının bir araya getirilmesi amaçlanıyor.
![34d4b86b-d599-4bab-a84a-0e7e1ca5a341.jpg 34d4b86b-d599-4bab-a84a-0e7e1ca5a341.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/120816/0/34d4b86b-d599-4bab-a84a-0e7e1ca5a341jpg.png)
![c224d12f-7315-4458-bb83-64e348103237.jpg c224d12f-7315-4458-bb83-64e348103237.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/120815/0/c224d12f-7315-4458-bb83-64e348103237jpg.png)
![4a4c5516-f86e-4335-abea-afe1752654ee.jpg 4a4c5516-f86e-4335-abea-afe1752654ee.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/120811/0/4a4c5516-f86e-4335-abea-afe1752654eejpg.png)
![b7d45178-00bb-412e-b6ad-3266bd3495fc.jpg b7d45178-00bb-412e-b6ad-3266bd3495fc.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/120812/0/b7d45178-00bb-412e-b6ad-3266bd3495fcjpg.png)
![6ee4894d-9607-41cc-af3e-5d7ec98b5946.jpg 6ee4894d-9607-41cc-af3e-5d7ec98b5946.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/120814/0/6ee4894d-9607-41cc-af3e-5d7ec98b5946jpg.png)