KADROMUZ GÜÇLENİYOR
16 Ağustos 2017

KADROMUZ GÜÇLENİYOR

İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet sunduğumuz polikliniklerde,  her zaman en iyisini amaçlayan ilkemiz doğrultusunda kadromuzu güçlendirmeye devam ediyoruz.

Hastanemiz bünyesine katılan  Doç.Dr.Ülkü METE URAL  Kadın Hastalıkları ve Doğum polikliniğinde, Yrd.Doç.Dr.Fatma AVCIOĞLU Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Laboratuarında, Yrd.Doç.Dr.Emine ÖZSARI Göğüs Hastalıkları polikliniğinde,Yrd.Doç.Dr.Mehmet KAYHAN Aile Hekimliği polikliniğinde, Yrd.Doç.Dr.Seda SERTEL MEYVACI  Anatomi Ana Bilim Dalında ve Uzm.Dr.Çağlar KESKİN Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları polikliniğinde  görevine  başladı. Bünyemize katılan doktorlarımızla kadro sayımız 142’e ulaştı.

Gerek Hastanemizin fiziksel yapısını iyileştirmeye yönelik çalışmalarımızla, gerek hizmet sunulan polikliniklerde ihtiyaç duyulan doktor kadro sayısını artırarak Sağlık Hizmetleri alanında İlimizin ve Bölgenin en iyisi olmayı hedefliyoruz.

Ayrıca hastalarımızı bilgilendirme amaçlı düzenlediğimiz, konunun Uzmanları tarafından değerlendirilerek oluşturulan, Sağlığınız için dikkat etmeniz gereken belirtiler nelerdir, mevcut olan rahatsızlıklarınız ile ilgili geniş bilgiler ve sağlık sorunlarının temel unsurlarının cevabını, İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi  WEB sayfamızdan,  haftalık güncellenen Sağlık Köşemizden takip edebilirsiniz.

İşte kadromuza katılan doktorlarımız;ÜLKÜMETE.jpg

Doç.Dr.ÜLKÜ METE URAL

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2000 yılında mezun oldu. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzmanlık eğitimini tamamladı. Mecburi hizmetini Ankara Kızılcahamam Devlet Hastanesi ve Trabzon Vakfıkebir Devlet Hastanesinde tamamladıktan sonra 2010 yılında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. 2015 yılında Doçent unvanını aldı. Ürojinekoloji özel ilgi alanıdır. Evli ve iki çocuk annesidir.

MİKRO.jpg

Yrd.Doç.Dr.Fatma AVCIOĞLU

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2005 yılında mezun oldu. Düzce üniversitesi Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalında uzmanlık eğitimini aldı. Mecburi hizmetini Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 2017 yılında tamamladıktan sonra Yardımcı Doçent olarak Abant İzzet Baysa Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde göreve başladı. Evli ve iki çocuk annesidir.

EMİNEÖZSARI.jpg

Yrd.Doç.Dr.Emine ÖZSARI

Konya Selçuk Üniversitesi TIP Fakültesinden 2005 yılında mezun oldu. Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi Göğüs hastalıkları anabilim dalında uzmanlık eğitimini aldı. Mecburi hizmetini Kastamonu Dr.Münif İslamoğlu Devlet Hastanesinde 2015 te tamamladıktan sonra eş durumu tayiniyle Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalıştı. 2017 yılı Nisan ayında Yardımcı Doçent olarak Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde göreve başladı. Evli ve bir çocuk annesidir.

MEHMETKAYHAN.jpg

Yrd.Doç.Dr.Mehmet KAYHAN

İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2004 yılında mezun oldu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Aile Hekimliği Anabilim Dalında uzmanlık eğitimini aldı. Mecburi hizmetini Eskişehir Halk Sağlığı Müdürlüğünde 2017 yılında tamamladıktan sonra Yardımcı Doçent olarak Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde göreve başladı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

SEDASERTEL.jpg

Yrd.Doç.Dr.Seda SERTEL  MEYVACI

İzzet Baysal Anadolu Lisesinden 2000 yılında mezun oldu. Bölüm birincisi olarak girdiği lisans eğitimini Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksek Okulunda 2005 yılında tamamladı. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı Yüksek Lisans Eğitimini 2010 yılında tamamlayarak Bilim Uzmanı oldu. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Bilim Dalında 2011 yılında başladığı Doktora eğitimini 2015 yılında tamamlayarak Doktora unvanını aldı. 2005 yılından itibaren Akademisyen olarak çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir.

çğlrkskn.jpg

Uzm.Dr.Çağlar KESKİN

1983 yılında Ankara’da doğdu. İlköğrenimini Kaman Merkez İlkokulu’nda, orta ve lise öğrenimini Ankara Ayrancı Lisesi’nde tamamladı. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne 2000 yılında başlayarak 2007 yılında Tıp Doktoru unvanını aldı. İç Hastalıkları ihtisasını 2008-2013 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları A.B.D’nda tamamladı. Endokrinoloji ve Metabolizma ihtisasını 2014-2017 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı.

İlgi Alanları;

Genel Endokrinoloji

Tiroid Hastalıkları

Hipofiz Hastalıkları

DiabetesMellitus ve Glukoz Metabolizmasının diğer Hastalıkları

Adrenal Hastalıklar