SİZİ UNUTMAYACAĞIZ
24 Ağustos 2017

  DSC_6261.JPGDSC_6367.JPG

EMEKLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

           Hastanemizin değerli Doktorlarından Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Profesör Doktor Ahmet Şahap KÜKNER ve değerli eşi Histoloji ve Embriyoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Profesör Doktor Aysel KÜKNER emekliye ayrıldılar.

               İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 2003 yılından bu yana süre gelen hizmetlerini tamamlayarak emekliye ayrılan değerli Öğretim Üyelerimiz, 14 yıldır hastanemizde birçok hastayı sağlığına kavuşturdu. Bolu halkının da gönlüne taht kuran Prof.Dr. Ahmet Şahap KÜKNER ve Prof.Dr. Aysel KÜKNER kendi istekleriyle emekliye ayrıldılar. Gerek hastalar gerekse personel tarafından çok sevilen bu iki değerli Öğretim Üyesine Dekanlıkta veda ve teşekkür töreni düzenlendi.  Düzenlenen Veda töreninde kürsü ye gelerek teşekkür konuşması yapan Değerli isimlerin konuşmaları sırasında hem duygusal anlar yaşandı, hem kurulan dostlukların güzel anıları herkesi güldürdü. Tören sonrasında Kürsiye gelerek bir konuşma yapan Prof.Dr.Aysel KÜKNER herkese teşekkür ederek sözlerine şöyle devam etti;

         “Her güzel şeyin bir sonu vardır. Bizim de buradaki görevimiz sona erdi. Ama önemli olan güzel duygularla, güzel anılarla ve güzel dostluklarla ayrılmaktır. Biz bugün bu değerleri kazandığımızı bir kez daha anladık. Dilerim burada görev yaptığımız sürece faydalı olabilmişizdir. Her zaman işimizi en iyi şekilde yapmak arzusunda olduk ve bu ilkeyle görevimizi yerine getirdik. Çalıştığımız süre içersinde çok güzel bir ekiple görev yaptık ve bundan dolayı çok mutluyuz. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Öğrencilerimiz ve Hekim arkadaşlarımızla yine sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle” temennisinde bulunarak konuşmasına son verdi.

       Hastane Yönetimi ve Personeli olarak Hastanemizden emekli olan değerli Öğretim Üyelerimize bundan sonraki yaşantılarında mutluluklar dileriz.
DSC_6333.JPG