1-7 EKİM EMZİRME HAFTASI
1-7 Ekim Emzirme Haftası dolayısıyla Hastanemiz de bilgilendirme standı kuruldu. Anne ve anne adaylarının yoğun ilgi gösterdiği bilgilendirme standında emzirmenin önemi hakkında bilgiler verildi.
Bebek Dostu Hastanemizde anne ve anne adaylarına her türlü desteği sağlayan çalışanlarımız, bebeği emzirmenin ve anne sütünün önemi hakkında bilgiler verdiler. Broşür dağıtımıyla bilgi desteği sağlayan hemşirelerimiz anne sütünün öneminin hamileliğin daha ilk aylarından itibaren bilinmesi gerektiğini vurguladılar.
Ayrıca anne ve anne adaylarına hamilelikte ve özellikle emzirme sürecinde sağlıklı beslenmenin anne sütü üzerindeki etkileri, anne sütünün bebek için önemi ve emzirme pozisyonları hakkında da bilgiler verildi.
![1b4171ce-08aa-451f-a6fe-2dc915108777.jpg 1b4171ce-08aa-451f-a6fe-2dc915108777.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/20987/0/1b4171ce-08aa-451f-a6fe-2dc915108777jpg.png)
![5528053f-a69b-4155-9856-232d657311f6.jpg 5528053f-a69b-4155-9856-232d657311f6.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/20990/0/5528053f-a69b-4155-9856-232d657311f6jpg.png)
![db8e5adb-80f1-4aff-aa0d-cb91c59e4e9a.jpg db8e5adb-80f1-4aff-aa0d-cb91c59e4e9a.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/20988/0/db8e5adb-80f1-4aff-aa0d-cb91c59e4e9ajpg.png)
![DSC_6862.JPG DSC_6862.JPG](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/21207/0/dsc6862jpg.png)
![DSC_6858.JPG DSC_6858.JPG](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/21208/0/dsc6858jpg.png)